سبد خرید

چسب چوب ضد آب پومکس

چسب چوب ضد آب پومکس

چسب چوب ضدآب پومکس pomex wood adhesive  یکی از بهترین محصولات برای اتصال قطعات چوبی به یکدیگر میباشد. بعد از استفاده از چسب چوب ضدآب یک اتصال محکم و ناگسستنی خواهید داشت. اگر شما بعد از خشک شدن چسب چوب ضدآب pomex wood adhesive بخواهید دو قطعه را از هم جدا کنید، راهی جز شکستن چوب نخواهید داشت.حداکثر مدت زمان چسبندگی بهتر ،از ۱۰ دقیقه میباشد.از جمله مشخصات چسب چوب ضدآب و ضد رطوبت میباشد

دسته:

توضیحات

چسب چوب ضد آب پومکس

Pomex wood adhesive

 

چسب چوب پومکس.مشخصات چسب چوب ضد آب.pomex wood adhesive.wood glue .چسب چوب pomex .چسب چوب بی رنگ .چسب چوب آنتی باکتریال .چسب چوب شفاف . چسب چوب سفید.چسب چوب ضدآب پومکس pomex wood adhesive  یکی از بهترین محصولات برای اتصال قطعات چوبی به یکدیگر میباشد. چسب چوب ضد آب آنتی باکتریال پومکس در دو مدل بیرنگ شفاف ضد آب و چسب چوب سفید تولید میشود.مشخصات چسب چوب ضدآب پومکس و چسب چوب نرمال پومکس باهم متفاوت میباشد.لطفا قبل از خرید با همکاران ما در قسمت فروش تیوا شیمی هماهنگ نمایید.بعد از استفاده از چسب چوب ضدآب یک اتصال محکم و ناگسستنی خواهید داشت. اگر شما بعد از خشک شدن چسب چوب ضدآب pomex wood adhesive بخواهید دو قطعه را از هم جدا کنید، راهی جز شکستن چوب نخواهید داشت.حداکثر مدت زمان چسبندگی بهتر ،از ۱۰ دقیقه میباشد.از جمله مشخصات چسب چوب ضدآب و ضد رطوبت میباشد.چسب چوب پومکس wood glue با ایجاد اتصال فیزیکی بین چوب و چسب چوب کار میکند. در آن زائده ها یا قندیل‌های چسب به داخل فضای خالی چوب نفوذ کرده و نیروی چسبندگی فیزیکی در سطوح چسب وارد میکند. به این صورت باعث می شود که منفذ های چوب به یکدیگر متصل شوند.

ویژگی های چسب چوب  بی رنگ پومکس wood glue

چسب چوب چسب چوب آنتی باکتریال پومکس بر پایه ماده شیمیایی هموپلیمرپلی وینیل استات است. این نوع چسب چوب شفاف بوی خاصی نداشته و در آب و رنگ های پلاستیک حل میشود. چسب چوب wood glue از نظر ظاهری شبیه به شیر بوده و رنگ سفیدی دارد.چسب چوب یک لیتری پومکس بعد از اتصال شفاف و ضدآب می باشد. همچنین همانند عسل غلیظ بوده ولی برای استفاده نیازی به حل کردن آن در آب نخواهید داشت.

نکاتی برای استفاده از چسب چوب بی رنگ پومکس

قبل استفاده از چسب چوب بی رنگ wood glue pomex پومکس ابتدا باید سطح هایی را که میخواهید به یکدیگر بچسبانید، کاملا تمیز کنید. وجود گرد و خاک و آلودگی بر روی سطح، موجب کاهش کیفیت چسب چوب بی رنگ  میشود.چسب چوب ضدآب پومکس برای سفت شدن نیاز به زمان دارد. بعد از متصل کردن دو قطعه به یکدیگر آن ها را توسط گیره در کنار هم قرار داده و سعی کنید بر روی آن ها فشار وارد کنید.به طور متوسط پس از گذشت بیست و چهار ساعت، چسب چوب پومکس pomex wood adhesive به حدود نود درصد از استحکام خود می رسد. اضافه های چسب چوب pomex قابل رنگ آمیزی نیست و موجب زشت شدن چهره قطعه چوبی می شود.در نوع چسب چوب ضد آب انتی باکتریال پومکس بعد از خشک شدن چسب چوب نیم لیتری یا چسب چوب یک لیتری پومکس رنگ چسب چوب شفاف می گردد.و چسب چوب ضدآب می باشد. بنابراین سعی نمایید پس از چسب کاری اضافات را با یک پارچه نمدار تمیز کنید. چسب چوب فقط برای چسباندن قطعات چوبی می باشد. توجه داشته باشید که چسب چوب بی رنگ پومکس نمیتواند چوب و فلز را به یکدیگر متصل کند.

 

مشخصات فنی چسب چوب ضدآب آنتی باکتریال 

  • شکل ظاهری چسب چوب ضد آب و آنتی باکتریال پومکس  : مایع
  • رنگ چسب چسب چوب ضد آب و آنتی باکتریال پومکس : شفاف
  • حجم wood adhesive :در قوطی های 0.5 لیتر و 1 لیتر در بازار موجود می باشد.

 

ویژگی های چسب چوب نرمال پومکس wood glue

چسب چوب بر پایه ماده شیمیایی هموپلیمرپلی وینیل استات است. این نوع چسب بوی خاصی نداشته و در آب و رنگ های پلاستیک حل میشود. چسب چوب wood glue از نظر ظاهری شبیه به شیر بوده و رنگ سفیدی دارد. همچنین همانند عسل غلیظ بوده ولی برای استفاده نیازی به حل کردن آن در آب نخواهید داشت.

نکاتی برای استفاده از چسب چوب pomex

قبل استفاده از چسب چوب wood glue pomex پومکس ابتدا باید سطح هایی را که میخواهید به یکدیگر بچسبانید، کاملا تمیز کنید. وجود گرد و خاک و آلودگی بر روی سطح، موجب کاهش کیفیت چسب چوب میشود.چسب چوب ضدآب پومکس برای سفت شدن نیاز به زمان دارد. بعد از متصل کردن دو قطعه به یکدیگر آن ها را توسط گیره در کنار هم قرار داده و سعی کنید بر روی آن ها فشار وارد کنید.به طور متوسط پس از گذشت بیست و چهار ساعت، چسب چوب پومکس pomex wood adhesive به حدود نود درصد از استحکام خود می رسد. اضافه های چسب چوب pomex قابل رنگ آمیزی نیست و موجب زشت شدن چهره قطعه چوبی می شود. بنابراین سعی نمایید پس از چسب کاری اضافات را با یک پارچه نمدار تمیز کنید. چسب چوب فقط برای چسباندن قطعات چوبی می باشد. توجه داشته باشید که چسب چوب سفید پومکس نمیتواند چوب و فلز را به یکدیگر متصل کند.

 

مشخصات فنی چسب چوب آنتی باکتریال نرمال پومکس

  • شکل ظاهری چسب چوب آنتی باکتریال پومکس  : مایع
  • رنگ چسب چسب چوب آنتی باکتریال پومکس : سفید
  • حجم wood adhesive :در قوطی های 0.5 لیتر و 1 لیتر در بازار موجود می باشد.

 

نکات ایمنی POMEX wood adhesive

در صورت برخورد چسب چوب ضد آب انتی باکتریال پومکس با بدن، دست های خود را با آب و صابون بشویید.چسب چوب شفاف – سفید پومکس را دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چسب چوب ضد آب پومکس”

محصولات مرتبط

شرکت مواد مهندسی تیوا با سابقه ای نزدیک به یک دهه فعالیت خود را در زمینه تولید مواد شیمیایی ساختمان آغاز کرده و با نام ” لیموفیکس” پومکس “روانه بازار نموده است. برند لیموفیکس با استاندارد ایران و برند پومکس تحت لیسانس POMEX ترکیه می باشند. تیم کمپانی تیوا شیمی جهت ارتقاع تولیدات ملی و ارسال آن به کشورهای همسایه همواره در حال تلاش و پیشرفت به جلو می باشد.

ارتباط با ما

تمامی حقوق متعلق به تیواشیمی است